AMSOIL – The first in Synthetics

DEVOTED TO PROTECTION™

Udržujte vůz, který milujete, v bezpečí s o 75% vyšší ochranu motoru před ztrátou výkonu a opotřebením, než vyžaduje přední průmyslový standard *, což prodlužuje životnost životně důležitých součástí, jako jsou písty a vačky.

* Na základě nezávislého testování AMSOIL Signature Series 0W-20 v normě ASTM D6891 podle specifikace API SN

Zobrazit produkty AMSOIL

ŠPIČKOVÁ OCHRANA PROTI OPOTŘEBENÍ

Wistia video thumbnail

Zjistěte, proč nadšenci do aut, výrobci motorů a závodníci také spoléhají na plně syntetické oleje AMSOIL, aby svým vozidlům poskytovali ochranu proti opotřebení na světové úrovni.

Naše výrobky pečlivě testujeme, abychom zajistili, že na trhu obdržíte syntetické oleje nejvyšší kvality. Motorový olej řady AMSOIL Signature Series Motor Oil byl podroben testování, aby se změřila jeho schopnost zabránit opotřebení, usazeninám apod.

DŮKAZ

Wistia video thumbnail

Ložiska vašeho motoru nesou břemeno zátěže vždy, když vezete náklad, taháte přívěs nebo prostě dupnete na plyn. AMSOIL poskytuje silnou ochranu pro ložiska a další důležité komponenty motoru. Nezávislá laboratoř porovnávala olej Signature Series s vedoucím konkurentem v testu na 100 000 mil. Oleje řady Signature Series poskytly mnohem lepší ochranu proti opotřebení a udržely ložiska jako nová.* Přejděte na výkonné oleje AMSOIL a jezděte s jistotou.

* Testování provedené v nezávislé laboratoři za použití syntetického motorového oleje AMSOIL Signature Series 5W-30 a syntetického motorového oleje 5W-30 předního výrobce ve vozech Ford F-150 s motory 3.5L twin-turbo.

PRODLOUŽENÁ OCHRANA

Syntetické oleje AMSOIL jsou ručně vyráběné pro ty, kteří žijí pro špičkový výkon a požadují nejlepší ochranu – takže si můžete i nadále užívat svých vozidel naplno.

AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil:

  • Chrání proti opotřebení: o 75% vyšší ochrana motoru proti opotřebení a ztrátě výkonu.*
  • Chrání proti úsadám: AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil obsahuje o 50% více čistících složek* aby udržoval olejové kanálky čisté a podporoval správnou cirkulaci oleje. Poskytuje o 90% lepší ochranu před tvorbou kalů a úsad.*
  • Chrání před ztrátou viskozity: AMSOIL bojuje se ztrátou viskozity lépe než konkurence* a poskytuje tak vynikající ochranu pístů, vaček a ložisek.

* Na základě nezávislého testování AMSOIL Signature Series 0W-20 v normě ASTM D6891 podle specifikace API SN PLUS.
* vs. AMSOIL OE Motor Oil.
* Založeno na nezávislém testování AMSOIL Signature Series 5W-30 v testu motoru ASTM D6593 pro zaslepení olejového sítka podle specifikace API SN.
* Na základě nezávislého testování řady AMSOIL Signature Series, Schaeffer’s Supreme 9000 Full Synthetic, Lucas Synthetic, Valvoline Conventional Daily Protection, Mobil 1 Annual Protection a Pennzoil 5W-30 v testu Kurt Orbahn. Oleje zakoupené dne 5/3/18.

KDE KOUPIT AMSOIL

O cookies na našich webových stránkách

Používáme cookies, abychom vám poskytli ty nejlepší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Čti více...