AMSOIL – The first in Synthetics

Motocykly

Použijte tento vyhledávač k doporučení správného oleje pro svůj motocykl.

Stroje a doporučení v příručce vycházejí z údajů o motocyklech prodávaných ve Evropě. Pokud najdete produkty AMSOIL doporučené pro Váš stroj, klikněte zde na tlačítko a zjistěte, kde je můžete zakoupit v České republice a na Slovensku.

PRODEJCI AMSOIL

AMSOIL APLIKACE PRO MOTOCYKLY
Odmítnutí odpovědnosti a technické důsledky 

Všechna práva vyhrazena. Informace obsažené v tomto dokumentu nesmí být reprodukovány ani přenášeny bez výslovného písemného souhlasu vydavatele. Přestože specifikace obsažené na tomto webu jsou založeny na informacích výrobce a byly v době zveřejnění považovány za přesné, mohou se změnit bez předchozího upozornění a jejich účelem není poskytnout komplexní průvodce nebo nahradit příručku pro majitele. Nezapomeňte se seznámit s pokyny výrobce, abyste potvrdili kompatibilitu doporučení produktu a dodržovali doporučení výrobce, pokud jde o kapacitu provozních kapalin vozidla či motocyklu a intervaly výměn. V rozsahu povoleném zákonem se společnost AMSOIL a její přidružené subjekty výslovně zříká jakékoli odpovědnosti nebo odpovědnosti za jakékoli přímé nebo nepřímé ztráty, škody nebo zranění vyplývající z chyb nebo opomenutí obsažených v tomto dokumentu. Informace obsažené v tomto dokumentu pocházejí z databáze vozidel prodávaných v Evropě.

O cookies na našich webových stránkách

Používáme cookies, abychom vám poskytli ty nejlepší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Čti více...