AMSOIL – The first in Synthetics

O nás

Průmyslový lídr ve kvalitě

Držet se vyšších standardů kvality je naše průmyslová značka. Vybíráme suroviny na základě kvality a výkonu. Každá chemická látka je testována, aby zajistila, že splňuje naše standardy kvality předtím, než bude přijata do našeho výrobního závodu. Náš výrobní proces používá přísně řízený počítačový proces pro udržení vysoce kvalitních hotových výrobků.

Vzorky hotových výrobků jsou před balením podrobeny sérii standardních testů. Každý výrobek AMSOIL je testován pokaždé, když je míchán, aby byla zajištěna maximální kvalita a konzistence, což zaručuje, že budete mít vždy stejný špičkový výkon při každém použití syntetických olejů AMSOIL.

Zobraz produkty AMSOIL

Splnění nejpřísnějších standardů kvality na světě

Systém řízení kvality AMSOIL a systém environmentálního managementu jsou registrovány v normách Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO) 9001:2008 a 14001:2004. Můžete věřit kvalitě společnosti AMSOIL INC. a našich produktů.

PODNIKÁNÍ

Wistia video thumbnail

„Sni o něčem! Pokračuj! Snil jsem o tom být úspěšný s tímto syntetickým olejem. “

Al Amatuzio, zakladatel AMSOIL INC.

AMSOIL INC. ztělesňuje americké ideály podnikání, inovací a tvrdé práce. Půl století stará představa zakladatele společnosti AMSOIL Ala Amatuzia se rozrostla na společnost uznávanou jako světový lídr v technologii syntetických maziv. Navzdory možnosti ušetřit peníze výrobou v jiných zemích, jsme odhodláni formulovat, míchat a balit plně syntetické oleje AMSOIL ve Spojených státech.

VYBERTE SI SPOLEČNOST NADŠENCŮ

Wistia video thumbnail

Nejsme jen inženýři, chemici a výrobci, jsme také závodníci, petrol-headi a hledači vzrušení. Stejně jako vy, jsme nejradši, když pracujeme na našich vozidlech, ladíme jejich výkon nebo se jen projíždíme po silnicích.

Náš čas za volantem a pod kapotou nám pomáhá zažít prvotřídní výkon, rychlost a výkon motoru. Tato perspektiva nám pomáhá formulovat některé z nejlepších syntetických olejů na trhu. Protože nejenže musí chránit vaše vozidla, musí chránit také ty naše!

O cookies na našich webových stránkách

Používáme cookies, abychom vám poskytli ty nejlepší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Čti více...